
In deze categorie voetballen jongens en meisjes van 9 en 10 jaar. Er wordt 7 tegen 7 gespeeld. In overleg met de tegenstander en er zijn voldoende wisselspelers dan is het ook mogelijk met meer spelers (gelijk aantal) te spelen. De wedstrijd duurt 2x 25 minuten met 5 minuten pauze op het veld.
Na het beëindigen van de wedstrijd door de scheidsrechter en er is voldoende tijd dan mag nog iedere speler van beide teams een strafshop nemen. De strafschoppen hebben geen invloed meer op de uitslag.
De E pupillenteams vallen onder de E coördinator vanuit de technische commissie, Serge van Soest, via email te bereiken op Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien. . De cooördinator bepaalt in samenspraak met de afzonderlijke trainers en de technisch manager de teamindelingen.





















