
Op woensdag 21 september 2022 zal het nieuwe peutervoetbalseizoen bij IJFC weer van start gaan.
Het peutervoetbal is bedoeld voor peuters van 2 en 3 jaar en we trainen gemiddeld 2 keer in de maand. De trainingen zijn op de woensdagmorgen en duren 45 minuten. Tijdens deze trainingen kunnen peuters spelenderwijs kennis maken met voetbal door middel van allerlei spelletjes en oefeningen met de bal. Zo gaan we bijvoorbeeld dribbelen, schieten op de leeuwen en doelpunten scoren.

Er zullen twee groepen op leeftijd worden gemaakt en er is een beperkte beschikbaarheid per groep. Dus let op: vol = vol!
- Groep 1 van 09.30 tot 10.15 uur (peuters van 2 jaar)
- Groep 2 van 10.30 tot 11.15 uur (peuters van 3 jaar)
De kosten voor het Peutervoetbal zijn €50,- per seizoen (21 voetbaltrainingen). En een half seizoen (10 voetbaltrainingen) kost €25,-. De voetbaltrainingen vinden plaats bij voetbalvereniging IJFC, Sportpark Groenvliet, aan de Heemradenlaan 7 te IJsselstein. Mogelijk wordt er in de winterperiode een aantal keer uitgeweken naar een zaal maar daar worden de deelnemers tegen die tijd via de mail over op de hoogte gesteld.
Vanaf 4 jaar gaan de peuters over naar de IJffies, voor meer informatie klik hier
Data peutervoetbal 2022/2023:
September Woensdag 21 september
Oktober Woensdag 5 en 19 oktober
November Woensdag 2, 16 en 19 november
December Woensdag 7 december
Januari Woensdag 11 en 25 januari
(tot hier voor een half seizoen)
Februari Woensdag 8 en 22 februari
Maart Woensdag 8 en 22 maart
April Woensdag 5 en 19 april
Mei Woensdag 10 en 24 mei
Juni Woensdag 7 en 21 juni
Juli Woensdag 5 juli (diploma-uitreiking)
Meer informatie ontvangen of aanmelden voor het Peutervoetbal? Klik hier en en stel uw vraag. Wij zullen u mail dan zo snel mogelijk beantwoorden en u op de hoogte brengen of er nog plaats is.